חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • חליפות הציפה של קונפידנס, מהוות אלטרנטיבה לחגורותהציפה. הן מעוצבות עבור אלה המעדיפים את בגדי היםהמסורתיים וניתן להשתמש בהן מגיל צעיר יותר 12 חודשיםחליפות הציפה פועלות על פי עקרונות זהים לאלה של חגורותהציפה הן מאפשרות התאמה של יכולת הציפה ליכולות שלהמשתמשים ומעניקות להם חופש תנועה.בזכות המצופים הממוקמים מסביב לגוף, בצד החיצוני שלהחליפה, חליפות הציפה משאירות את הידיים חופשיותומשוחררות לצורך תרגול תנועות השחייה.בדומה לחגורות הציפה, גם בחליפות הציפה, המצופים ניתניםלהסרה הדרגתית בהתאם להגברת הביטחון של הילדים.עד שלבסוף כל המצופים מוסרים והם יכולים לשחות באופןעצמאי. אריג מסנן קרני UV , להגנה מהשמשקונפידנס היא מובילה אירופאית בעיצוב וייצור מוצרי שחייה ולימוד שחייה עבור תינוקות .המוצרים נבדקו ונמצאים מתאימים לתקני הבטיחות והאכות הבינלאומיים, .EN 13183-1
   
 • בטיחותי מומחים לבטיחות ילדים היינה חנות בוטיק  מקסימה  ובטוחה להורים ולאנשי מקצוע, החנות ממוקמת בקיבוץ עינת  והורים שבוחרים לקנות את מוצרי הבטיחות האיכותיים עבור ילדיהם כבר מכירים אותנו . בשנים האחרונות יותר ויותר ידוענים וסלבס פוגשים אותנו וקונים מוצרים עבור ילדיהם.   אז מי כבר ביקר אותנו???  ומה רכשו מאיתנו???   בקטגורית שערי בטיחות למדרגות 1- אייל קיציס וטלי מורנו   2- צביקה הדר 3- פנינה רוזנבלום   מיטות מעבר: ארקדי דוכין לי לילוש קדוש   מוצר בטיחות לאמבטיה: -אברי גלעד   כסא אוכל  מעץ לתינוק: מורן איזנשטיין .  לקריאת הכתבה וההמלצה       
   
 • מחזיר שמן דלת הדראולי   'בטיחותי, לבקרה על מהירות סגירת הדלת. והאטת סגירת הדלת  מערכת המאפשרת בקרה על מהירות סגירת כנף הדלת. לאחר התקנת המערכת ניתן לשלוט על מהירות סגירת הדלת. מתאים לדלת שמשקלה 24-45 ק"ג  ורוחב הדלת 50-100 ס"מ   המחזיר מיובא ע"י חברת בטיחותי מומחים לבטיחות ילדים 
   
 • מגן מיטה שהוא מעקה למיטה. בניית מעקה קבוע מעץ שיהיה חלק מהמיטה ויהיה תואם למיטה  באורך 1 מטר...
   
 • מגזין ההורים המוביל בישראל "הורים וילדים" ממליץ על כיסאות האוכל שלנו לפעוטות המתאימים מינקות ועד בגרות . כיסאות אוכל לתינוקות בעיצובים מעץ מלא היישר מהולנד . במבחר דגמים. מתאים עד משקל 45 ק"ג ואידאלים ככיסא תלמיד . 3 כסאות בכיסא אחד. שלב 1 כסא אוכל לתינוקות עם בר תמיכה , רתמת בטיחות ומגש לתחילת הרגלי ישיבה ומעבר מנוזל למוצק. שלב 2 המגש יורד והפעוט מצטרף לשולחן האוכל לאכול עם כל שאר בני המשפחה. 3- יוצאים לעצמאות הפעוט עולה ויורד בצורה עצמאית לכיסא ללא צורך בעזרת מבוגר בזכות מדרך הדריכה, הבר הקדמי יורד מושב הישיבה יורד בגובה ומותאם לגובה הילד, משלב זה הילד שווה לשאר בני המשפחה הכיסא ילווה את הילד משלב זה ועד גיל ההתבגרות ויהפוך להיות כיסא הלימודים שלו,. מרגע שמתרגלים לשבת עליו קשה לוותר. מבנה הכיסא שומר על גב זקוף לאורך כל הישיבה . לפרטים והזמנות 03-9385606 http://www.betihuty.co.il/category.as...
   
 • חדש בבטיחותי שוברי מתנה ליולדת  בשווי 150-500 ש"ח עפ"י בחירתכם , שובר מפנק לרכישת מוצרים לתינוק, מוצרי פינוק, כיסאות בטיחות לרכב, כיסאות אוכל, מוצרים לאמבטיה, משחקים, מוצרי בטיחות  לחדר הילדים  ולבית ועוד מוצרים ייחודים עם דגש על בטיחות נשמח לייעץ ולכוון  
   
 
שם משתמש
סיסמא
 
שכחתי סיסמא
כניסה
 
 
 

שער בטיחות לתינוקות

 
שער בטיחות לתינוקות בחברת בטיחותי שקובעת סטנדרטים חדשים בנושאי בטיחות תינוקות וילדים. חסימה וסגירת חללים, חדרים וגרמי מדרגות תתבצע עם שער בטיחות  לתינוקות המותאם לפי כל אמות הסטנדרטים והתקנים בנושא שערי בטיחות.
שער בטיחות לתינוקות -  בחברת בטיחותי שקובעת סטנדרטים חדשים בנושאי בטיחות תינוקות וילדים.
"גיל גיל גול וגיל גיל גל..... והופ שובב אחד נפל...   מגיל ארבע חודשים ואילך עלינו ההורים להיות עירניים שבעתיים ולחזות את הצעד הבא של התינוק.  בלי  סימנים מקדימים ובלי הכנות מראש, הפעוט בן יומו הופך להיות אישיות עצמאית ולפתח  מיומנויות. בתחילה הוא מניף ידיים בועט ברגליים , מטה את הגוף מצד ימין לצד שמאל ומתגלגל ומתהפך מהבטן לגב ובחזרה. ובלי שנרגיש אנו מוציאים אותו בבית  חוקר כל פינה . 
בנקודת זמן זו כדאי לעצור ולבדוק כיצד למנוע מהתינוק להגיע  למקומות מסוכנים כגון: אזור  המטבח , גרם מדרגות, חדר כביסה , ארונות עם חומרים ניקוי וחומרים רעילים.
חסימה וסגירת חללים, חדרים וגרמי מדרגות תתבצע עם שער בטיחות  לתינוקות המותאם לפי כל אמות הסטנדרטים והתקנים בנושא שערי בטיחות.
שער בטיחות למדרגות רוכשים בחנויות מורשות ומתייעצים עם אנשי  מקצוע. חשוב ומומלץ  בזמן קניית השער להגיע עם נתונים על האזור אותו אתם רוצים לחסום. חשוב שיהיו  בידכם את מידות המפתח ותמונות רלוונטיות על מנת שאיש המקצוע ידע להמליץ על שער בטיחות לתינוקות התואם בצורה הטובה ביותר את הצרכים שלכם וגם את הנוחיות.
ישנם שערי בטיחות לתינוקות המותקנים בלחץ  ונקראי שערי בטיחות בלחץ. היתרון הגדול של השערים הללו נוחות התקנה , אין צורך בקדיחה   החיסרון בשערי לחץ ניתן להתקין אותם אך ורק   בין קירות או גרמי מדרגות מגבילים. שערים אחדים יכולים לשמש מחסום לתינוקות ומצויינים בזכות הניידות שלהם . שערי בטיחות בלחץ מגיעים במידת בסיס 71-82 ס"מ  וניתן להוסיף להם הארכות עד ל 162 ס"מ. שערי בטיחות בלחץ מגיעים גם בשתי מידות גובה. גובה סטנדרטי  75 ס"מ ושערי לחץ גבוהים גובה 1 מטר.
ישנם מספר שערי בטיחות בלחץ המשווקים בחניות חלקן תוצרת אמגליה  שערי emmay,  חלקם מיובאים מארה"ב שערי KIDCO,  חלק משערי הלחץ מיובאים מאוסטרליה שערי DREAMBABY כולם שערים שעברו תקינה וחשוב לבדוק על הקופסא ולחפש את האישור על התקינה של השער.
 ישנם שערי בטיחות בקדיחה שערים מתכוננים ונעים בין מידות 71-109 ס"מ עם אפשרות להארכות עד גודל 150 ס"מ . ישנם שערי בטיחות לתינוקות ממתכת וישנם שערים מבד אלסטי וגמיש המתקפל ומתגלגל  ונצמד לקיר. ישנם שערי בטיחות מעץ מתקפלים .  שער בטיחות לתינוק חשוב שיעמוד בכל הסטנדרטים והתקנים:
ולכן חשוב לקנות בחברה המשווקת מוצרי בטיחות לילדים ומתמחה במכירת מוצרי בטיחות לילדים . חשוב לשוחח עם איש המכירות להסביר את אזור המפתח והתאים ציפיות, להסביר מהם הצרכים שלכם האם שהשער יחסום גישה ללא צורך בפתיחה וסגירה חוזרת ואז מומלץ להזיל עלויות ולהשתמש בחסום בטיחות נייד.  שניתן להעביר אותו בין חללים. במידה ומדובר באזור מאד פעיל בבית כגון גרמי מדרגות או המטבח מומלץ להתקין שער בטיחות למען נוחות מירבית .
לייעוץ והכוונה בנושא שערי בטיחות מומלץ ליצור קשר עם צוות בטיחותי- מומחים לבטיחות ילדים ולבקר בחנות