חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • טיפים מחברת בטיחותי- מומחים לבטיחות ילדיםבימים בהם מפלס החרדה עולה וכל המדינה דרוכה לחדשות שהמבצע הצבאי  "צוק איתן" יסתיים במהרה ובהצלחה ללא נפגעים מיותרים , חווים ילדינו חלקם בפעם הראשונה וחלקם לצערינו זה שידור חוזר רגעים של פחד . חשש מאזעקות, חשש מנפילות, מטוסים שחגים מעל הראש ועלינו ההורים מוטלת האחריות לעזור להם לעבור ימים אילו בבטחה, ולהוריד את החששותלפיכך רכזנו עבורכם מספר טיפים לימים אילו1- הפכו את הממ"ד לממלכה הקסומה, צרו לילדים מרחב נעים2- דאגו להכניס את השמיכות והצעצועים האהובים על הילדים.3- דאגו שיהיה בממ"ד משהוא מתוק, מים ,שתייה מתוקה להרגעת הפחד4- קחו חומרי יצירה מהנמצא בבית, כוסות חד פעמיות, מדבקות ,טושים לממ"ד וצרו עם הילדים פרחים, מוביילים, תנו להם את הכיף לחזור למרחב המוגן לפינה החמה המשותפת לכם לזמן משפחה.5- הדביקו כוכבים זוהרים על התקרה, וציידו את הילדים עם פנסים להרגשת ביטחון!6- דאגו לפנות כל מכשול בדרך למממ"ד למניעת נפילות וחבלות!, כסא , שטיח, כוננית ועוד7- הקפידו להשאיר אור דולק במסדרון ובקרבת הממ"ד בשעות הלילה.8- הימנעו מחימום הממ"ד בתנורים למניעת שריפות!9- הכניסו מטף כיבוי אש לממד או בקרבת הממ"ד . 10- אם יש לכם בע"ח דאגו לקרוא לו להיות איתכם בממ"ד ולהכין לו כרית או שמיכה עם כלי מים  10- הכינו רשימה בולטת של מספרי חירום לנוחות כל יושבי הממ"ד. טלפון של המשטרה, מכבי אש, שכן קרוב ובני משפחה11- באזורים בהם אין נפילות והילדים מנהלים אורח חיים רגיל חשוב לצייד אותם בטלפון נייד לתחושת בטחון לנו ולהם. שיעברו על כולנו ימים בטוחים ושקטים . מאיתנו צוות בטיחותי
   
 • בולם טריקה ספוגי  ייחודי לבטיחותי המותקן על הדלת בהדבקה . לבולם טריקה HAPPY FINGER ישנו ציר המאפשר לו להסתובב ולאפשר לדלת להיסגר בעת הצורך.  הבולם מונע את טריקת הדלת על אצבעות הילדים ומונע פגיעה ומעיכת אצבעות
   
 • פתרון בלימת דלת הטרספה של בטיחותי – מומחים לבטיחות ילדים מורכב משני אלמנטים - בוכנה פנאומטית ומשקוף מלאכותי תואם אליו מתחברת הבוכנה. לבוכנה יכולת כיוון של מהירות סגירת הדלת לקבלת רמת בטיחות מקסימלית לאצבעות הידיים וגם מאפשר לילדים לסגור את הדלת בקלות. הפתרון עמיד מאוד לאורך זמן ונותן שקט נפשי.
   
 • מושב בטיחות מבית Peg Perego כסא דו-כיווני  מתאים ממשקל 2.3-32 ק"ג .   שלב 1  נגד כיוון הנסיעה 2.3-20 ק"ג שלב 2  עם כיוון הנסיעה 10-32 ק"גSIP-Side Impact Protectionמערכת הגנה מפגיעות צד, מגנה על ראש ילדכם, שומרת על הצוואר ועל עמוד השדרה.ניתן לכוון את משענת הראש ל-10 גבהים שונים, על מנת להבטיח התאמה מקסימלית.EPSפוליסטירן מוקצף המפוזר לאורך המושב, המיועד לספיגה ופיזור נכון של מכות במקרה של פגיעה.SAFEמנגנון קצף הממוקם מתחת למעטפת הכיסא הבטיחות מפחית את הלחץ על הצוואר והכתפיים של ילדכם במקרה של פגיעה.לוחית פלדה אחורית הממזערת תזוזת המושב ואת התנועה קדימה.מערכת רצועות בטיחות בעלת 5 נקודות עגינה.בסיס מסיבי המספק יציבות נוספת למושב הבטיחות.רצועת עיגון עליונה להגברת היציבות כאשר המושב ממוקם עם כיוון הנסיעה.Latchמערכת המאפשרת חיבור ישיר לשלדת הרכב ללא שימוש ברצועת הבטיחות, המאפשרת חיבור  קל ונוח.כרית הראש וכרית הגבהת המושב עשויות מבד פרסקו ג'רזי באיכות גבוהה , אוורירי, סופג לחות וקל לניקוי, נותן הרגשה רעננה, נינוחה ונעימה לילד.לתוצאות מבחני ריסוק של כסא הבטיחות  
   
 • גלגלת איכותית להאטת הדלת ולמניעת טריקתה.היבואן :בטיחותי-מומחים לבטיחות ילדים גלגלת ההאטה מתחברת אל הדלת בחלקה התחתון ומאטה את קצב סגירת הדלת באמצעות גלגל המתגלגל על הרצפה. בכך תורמת הגלגלת לסגירה מבוקרת של הדלת. pastingרוחב הגלגלת 3 ס"מ  הגלגלת קלה להתקנה ומתאימה לדלתות כבדות
   
 • התקנה נכונה של מושב הבטיחות לרכב יכולה להציל חיים במקרה של תאונת דרכים. חדש בבטיחותי! שרות התקנת מושבי בטיחות ע"י מתקין מוסמך מטעם בטרם- המרכז הלאומי לבטיחות ולבריאות ילדים. עלות ההתקנה כלולה במחיר המושב.   *ההתקנה מתבצעת בחנות שבקיבוץ עינת בלבד, ללקוחות שרכשו מושבי בטיחות בבטיחותי - מומחים לבטיחות ילדים. 
   
 
שם משתמש
סיסמא
 
שכחתי סיסמא
כניסה
 
 
 

שער בטיחות לתינוקות

 
שער בטיחות לתינוקות בחברת בטיחותי שקובעת סטנדרטים חדשים בנושאי בטיחות תינוקות וילדים. חסימה וסגירת חללים, חדרים וגרמי מדרגות תתבצע עם שער בטיחות  לתינוקות המותאם לפי כל אמות הסטנדרטים והתקנים בנושא שערי בטיחות.
שער בטיחות לתינוקות -  בחברת בטיחותי שקובעת סטנדרטים חדשים בנושאי בטיחות תינוקות וילדים.
"גיל גיל גול וגיל גיל גל..... והופ שובב אחד נפל...   מגיל ארבע חודשים ואילך עלינו ההורים להיות עירניים שבעתיים ולחזות את הצעד הבא של התינוק.  בלי  סימנים מקדימים ובלי הכנות מראש, הפעוט בן יומו הופך להיות אישיות עצמאית ולפתח  מיומנויות. בתחילה הוא מניף ידיים בועט ברגליים , מטה את הגוף מצד ימין לצד שמאל ומתגלגל ומתהפך מהבטן לגב ובחזרה. ובלי שנרגיש אנו מוציאים אותו בבית  חוקר כל פינה . 
בנקודת זמן זו כדאי לעצור ולבדוק כיצד למנוע מהתינוק להגיע  למקומות מסוכנים כגון: אזור  המטבח , גרם מדרגות, חדר כביסה , ארונות עם חומרים ניקוי וחומרים רעילים.
חסימה וסגירת חללים, חדרים וגרמי מדרגות תתבצע עם שער בטיחות  לתינוקות המותאם לפי כל אמות הסטנדרטים והתקנים בנושא שערי בטיחות.
שער בטיחות למדרגות רוכשים בחנויות מורשות ומתייעצים עם אנשי  מקצוע. חשוב ומומלץ  בזמן קניית השער להגיע עם נתונים על האזור אותו אתם רוצים לחסום. חשוב שיהיו  בידכם את מידות המפתח ותמונות רלוונטיות על מנת שאיש המקצוע ידע להמליץ על שער בטיחות לתינוקות התואם בצורה הטובה ביותר את הצרכים שלכם וגם את הנוחיות.
ישנם שערי בטיחות לתינוקות המותקנים בלחץ  ונקראי שערי בטיחות בלחץ. היתרון הגדול של השערים הללו נוחות התקנה , אין צורך בקדיחה   החיסרון בשערי לחץ ניתן להתקין אותם אך ורק   בין קירות או גרמי מדרגות מגבילים. שערים אחדים יכולים לשמש מחסום לתינוקות ומצויינים בזכות הניידות שלהם . שערי בטיחות בלחץ מגיעים במידת בסיס 71-82 ס"מ  וניתן להוסיף להם הארכות עד ל 162 ס"מ. שערי בטיחות בלחץ מגיעים גם בשתי מידות גובה. גובה סטנדרטי  75 ס"מ ושערי לחץ גבוהים גובה 1 מטר.
ישנם מספר שערי בטיחות בלחץ המשווקים בחניות חלקן תוצרת אמגליה  שערי emmay,  חלקם מיובאים מארה"ב שערי KIDCO,  חלק משערי הלחץ מיובאים מאוסטרליה שערי DREAMBABY כולם שערים שעברו תקינה וחשוב לבדוק על הקופסא ולחפש את האישור על התקינה של השער.
 ישנם שערי בטיחות בקדיחה שערים מתכוננים ונעים בין מידות 71-109 ס"מ עם אפשרות להארכות עד גודל 150 ס"מ . ישנם שערי בטיחות לתינוקות ממתכת וישנם שערים מבד אלסטי וגמיש המתקפל ומתגלגל  ונצמד לקיר. ישנם שערי בטיחות מעץ מתקפלים .  שער בטיחות לתינוק חשוב שיעמוד בכל הסטנדרטים והתקנים:
ולכן חשוב לקנות בחברה המשווקת מוצרי בטיחות לילדים ומתמחה במכירת מוצרי בטיחות לילדים . חשוב לשוחח עם איש המכירות להסביר את אזור המפתח והתאים ציפיות, להסביר מהם הצרכים שלכם האם שהשער יחסום גישה ללא צורך בפתיחה וסגירה חוזרת ואז מומלץ להזיל עלויות ולהשתמש בחסום בטיחות נייד.  שניתן להעביר אותו בין חללים. במידה ומדובר באזור מאד פעיל בבית כגון גרמי מדרגות או המטבח מומלץ להתקין שער בטיחות למען נוחות מירבית .
לייעוץ והכוונה בנושא שערי בטיחות מומלץ ליצור קשר עם צוות בטיחותי- מומחים לבטיחות ילדים ולבקר בחנות