חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • מאריך לחגורת הבטיחות ברכב דגם 1826 מבית VELM האיטלקית. מחבר להארכת חגורת הבטיחות לנוחות מירבית בעת התקנת כסאות הבטיחות של ילדכם, וכן לאנשים שהחגורה המקורית קצרה עבורם.   המאריך מחליף את החגורה הקיימת ובנוי משני חלקים : חלק אחד הינו חגורת הבטיחות בעלת 3 נקודות ה חלק השני הינו המאריך שהוא גם יחידת ההקלקה  המוצר בעל אישור של מכון התקנים מס' 0441193+ 0641193 .  שרות התקנת המוצר הינה בתשלום נוסף 250 ש"ח ובתיאום מראש. ההתקנה הינה בחנותנו שבקיבוץ עינת בכפוף לשעות פעילות החנות   
   
 • מגן אצבעות 'בטיחותי מגנטי' הוא מגן ייחודי שפותח ע"י חברת 'בטיחותי - מומחים לבטיחות ילדים'. מגן אצבעות 'בטיחותי מגנטי' מורכב מיריעת PVC בצבעים לבן/אפור התפוסה בשני צידיה ע"י מוטות אלומיניום בלחיצה (פיתוח מיוחד). שיטת חיבור זו תורמת רבות לחוזקו של המגן ועמידותו. המגן חזק מאוד ומונע את פגיעת אצבעות הידיים בצד צירי הדלת. המגן מותאם לדלתות ממ"ד מאחר ואין צורך לחברו בקדיחה אלא באמצעות מגנט רב עוצמה. מגן האצבעות 'בטיחותי מגנט' הוא פיתוח ייחודי של 'בטיחותי - מומחים לבטיחות ילדים. גובה מגן האצבעות 180 ס" מ ורוחבו נקבע על פי זוית הפתיחה של הדלת - 180 או 90 מעלות.
   
 • עשרות מוצרים במבצעים לחג הפסח עד לתאריך 12/4/2015  לקישור לדף המבצעים
   
 • שער בטיחות איכותי ביותר עם דגש רב על אסטטיות ורמת בטיחות גבוהה. מותאם לפתחים רחבים, לחציצה בין אזורים שונים בבית או למצבים מורכבים בהם נידרש להקיף איזור כלשהוא בגדר בטיחותית. יכל לשמש להקפת קמין, אפשרות לסגירת השער כמתחמון. דלת השער נסגרת אוטומטית לאחר המעבר, יש אפשרות לבטל נעילה זו בכל שלב.  אופציה לניתוק מהקיר וקיפול השער מידות:מורכב מ 3 צלעות , 2 צלעות בנות 65 ס"מ כל אחת, צלע שלישית משמשת כדלת  אורכה   72 (סה"כ 218 ס"מ כולל המחברים).  רוחב פתח הדלת  55 ס"מ ניתן ליצר זויות בין הצלעותניתן להאריך את השער בצלעות בנות 65 ס"מ או 20 ס"מ. צבע: לבן גובה: 75 ס"מ דלת  מעבר רחבה במיוחד: 55 ס"מ
   
 • מיטת מעבר לילד בעיצוב אישי מעץ מלא, דגם שירי המיטה עשויה מעץ מלא (אורן פיני)  ביצור אישי  ומיוצרות בישראל , כחול לבן . ניתן להזמין את המיטה במבחר גדלים עפ"י דרישת לקוח ,  ובמבחר צבעים. הצביעה הינה בתנור  גודל 1.50/70   או 1.30/70 או 1.20/70    מידות סטדנרט של המיטה: אורך: 130 מ' רוחב: 70 ס"מ גובה :  15 ס"מ אורך מעקה  הבטיחות של  המיטה   80 ס"מ   מעקה המיטה אינו מקובע וניתן להסרה והורדה בעת הצורך   * מידות בהזמנה אישית בתוספת תשלום של 150 ₪   * המזרן אינו כלול בעלות המיטה   הובלה והרכבה לבית הלקוח. אזור המרכז  250 ₪   נתניה עד חיפה או אשדוד עד באר שבע 350 ₪   *זמן אספקה עד 21 ימי עבודה
   
 • ידיות פטנט לברז עם מנגנון בטיחות המונע פתיחה ע"י ילדים . התקנת ידיות בטיחות לברז תוכל למנוע משחק בידיות לברז ופתיחה לא מבוקרת של מים חמים. המנגנון הייחודי מבוסס על שילוב פעולות לחיצה וסיבוב כדי להפעילו (כמו פקק הביטחון בתרופות) .  יתרונות המוצר: *מגן מכוויות באמבטיה * חסכוני במים  *קל להתקנה *מתאים לברז סטנדרטי  . " הגורם העיקרי לכוויות אצל ילדים הוא כוויות מנוזלים חמים. רבות מהן נגרמות ממגע במים בטמפרטורה גבוהה בזמן הרחצה. ניתן  להפחית באופן ניכר כוויות ממי ברז רותחים על ידי התקנת אביזרי בטיחות באמבטיה"    פורסם ע"י ארגון ב"טרם" לבטיחות ילדים.
   
 
שם משתמש
סיסמא
 
שכחתי סיסמא
כניסה
 
 
 

שער בטיחות לתינוקות

 
שער בטיחות לתינוקות בחברת בטיחותי שקובעת סטנדרטים חדשים בנושאי בטיחות תינוקות וילדים. חסימה וסגירת חללים, חדרים וגרמי מדרגות תתבצע עם שער בטיחות  לתינוקות המותאם לפי כל אמות הסטנדרטים והתקנים בנושא שערי בטיחות.
שער בטיחות לתינוקות -  בחברת בטיחותי שקובעת סטנדרטים חדשים בנושאי בטיחות תינוקות וילדים.
"גיל גיל גול וגיל גיל גל..... והופ שובב אחד נפל...   מגיל ארבע חודשים ואילך עלינו ההורים להיות עירניים שבעתיים ולחזות את הצעד הבא של התינוק.  בלי  סימנים מקדימים ובלי הכנות מראש, הפעוט בן יומו הופך להיות אישיות עצמאית ולפתח  מיומנויות. בתחילה הוא מניף ידיים בועט ברגליים , מטה את הגוף מצד ימין לצד שמאל ומתגלגל ומתהפך מהבטן לגב ובחזרה. ובלי שנרגיש אנו מוציאים אותו בבית  חוקר כל פינה . 
בנקודת זמן זו כדאי לעצור ולבדוק כיצד למנוע מהתינוק להגיע  למקומות מסוכנים כגון: אזור  המטבח , גרם מדרגות, חדר כביסה , ארונות עם חומרים ניקוי וחומרים רעילים.
חסימה וסגירת חללים, חדרים וגרמי מדרגות תתבצע עם שער בטיחות  לתינוקות המותאם לפי כל אמות הסטנדרטים והתקנים בנושא שערי בטיחות.
שער בטיחות למדרגות רוכשים בחנויות מורשות ומתייעצים עם אנשי  מקצוע. חשוב ומומלץ  בזמן קניית השער להגיע עם נתונים על האזור אותו אתם רוצים לחסום. חשוב שיהיו  בידכם את מידות המפתח ותמונות רלוונטיות על מנת שאיש המקצוע ידע להמליץ על שער בטיחות לתינוקות התואם בצורה הטובה ביותר את הצרכים שלכם וגם את הנוחיות.
ישנם שערי בטיחות לתינוקות המותקנים בלחץ  ונקראי שערי בטיחות בלחץ. היתרון הגדול של השערים הללו נוחות התקנה , אין צורך בקדיחה   החיסרון בשערי לחץ ניתן להתקין אותם אך ורק   בין קירות או גרמי מדרגות מגבילים. שערים אחדים יכולים לשמש מחסום לתינוקות ומצויינים בזכות הניידות שלהם . שערי בטיחות בלחץ מגיעים במידת בסיס 71-82 ס"מ  וניתן להוסיף להם הארכות עד ל 162 ס"מ. שערי בטיחות בלחץ מגיעים גם בשתי מידות גובה. גובה סטנדרטי  75 ס"מ ושערי לחץ גבוהים גובה 1 מטר.
ישנם מספר שערי בטיחות בלחץ המשווקים בחניות חלקן תוצרת אמגליה  שערי emmay,  חלקם מיובאים מארה"ב שערי KIDCO,  חלק משערי הלחץ מיובאים מאוסטרליה שערי DREAMBABY כולם שערים שעברו תקינה וחשוב לבדוק על הקופסא ולחפש את האישור על התקינה של השער.
 ישנם שערי בטיחות בקדיחה שערים מתכוננים ונעים בין מידות 71-109 ס"מ עם אפשרות להארכות עד גודל 150 ס"מ . ישנם שערי בטיחות לתינוקות ממתכת וישנם שערים מבד אלסטי וגמיש המתקפל ומתגלגל  ונצמד לקיר. ישנם שערי בטיחות מעץ מתקפלים .  שער בטיחות לתינוק חשוב שיעמוד בכל הסטנדרטים והתקנים:
ולכן חשוב לקנות בחברה המשווקת מוצרי בטיחות לילדים ומתמחה במכירת מוצרי בטיחות לילדים . חשוב לשוחח עם איש המכירות להסביר את אזור המפתח והתאים ציפיות, להסביר מהם הצרכים שלכם האם שהשער יחסום גישה ללא צורך בפתיחה וסגירה חוזרת ואז מומלץ להזיל עלויות ולהשתמש בחסום בטיחות נייד.  שניתן להעביר אותו בין חללים. במידה ומדובר באזור מאד פעיל בבית כגון גרמי מדרגות או המטבח מומלץ להתקין שער בטיחות למען נוחות מירבית .
לייעוץ והכוונה בנושא שערי בטיחות מומלץ ליצור קשר עם צוות בטיחותי- מומחים לבטיחות ילדים ולבקר בחנות