מבדקי בטיחות בבית ספר [אילו אמצעי בטיחות נחוצים לשמירה על ילדכם?] - בטיחותי

17/01/2017

הגן או בית הספר זה המקום שבו נמצאים ילדיכם חלק ניכר מהיום ולכן הבטיחות שלהם היא החשובה יותר מכל.

בכל בוקר שאנו שולחים את ילדינו לגן או לבית הספר אנו מתפללים בלב שהם יחזרו הביתה בשלום. זה המקום שבו הם נמצאים חלק כה ניכר מהיום ולכן בנוסף לערכים, לידע ולהרחבת האופקים הבטיחות שלהם היא החשובה יותר מכל. חברת בטיחותי עורכת מבדקי בטיחות בבית ספר ובגני ילדים ומובילה ודוגלת בסביבה בטיחותית ובטוחה במוסדות הלימוד הפזורים ברחבי הארץ ולכן בחרנו לספר לכם אילו אמצעי בטיחות בבית ספר נחוצים לשמירה על ילדכם?

מגני אצבעות לדלת

בין מוצרי הבטיחות החשובים במוסדות ציבוריים כמו בתי ספר וגני ילדים. המטרה של מגני אצבעות אותם מתקינים על הדלת היא למנוע מצב שהדלת נטרקת על אצבעות הילדים משנייה אחת של חוסר תשומת לב. את מגן הדלתות לאצבעות ניתן להתאים בהתאם לסוג הדלת, גודלה וזווית הפתיחה המתאימה. אין ספק כי מגן אצבעות מסייע לעלות את רמת הבטיחות של ילדינו בבית הספר והגן.

גלגלת להאטת טריקה הדלת

דלתות שנטרקות מהר ובחוזקה הן לא רק דבר מעצבן ולא נעים לאוזן הן גם יכולות להיות מסוכנות. לשם כך בחרנו לייבא גלגלת האטה - מוצר פשוט אך גאוני אותו מחברים אל הדלת עצמה בחלק התחתון שלה. הגלגלת למעשה מאטה את הקצב שבו הדלת נסגרת ומונעת טריקה של. הגלגלת מתאימה לכל סוגי הדלתות - כבדות וקלות וקלה מאוד להתקנה.

משטחי אזהרה ופסים למניעת החלקה במדרגות

עוד סיבה שחשוב לערוך מבדקי בטיחות בבית ספר היא מכיוון שבתי הספר לרוב בנויים משתיים, שלוש או ארבע קומות. יש לא מעט מדרגות אותן הילדים שלנו צריכים לעלות ולרדת כמה פעמים ביום. בכדי לאפשר להם בטיחות בבית ספר ולעלות ולרדת בבטחה יש פתרון מעולה ומאוד פשוט- פס החלקה למניעת החלקה במדרגות. הפס מצויד בדבק איכותי וחזק כך שהוא נשמר לאורך זמן רב על גבי המדרגות והוא גם עמיד למים ולנזקי הסביבה. פתרון נוסף נקרא משטח אזהרה אותו לרוב מייצרים בצבע צהוב בכדי שהילדים יוכלו לראות שהם תיכף מתחילים עלייה או ירידה. פעמים רבות הילדים שלנו מבולבלים, עסוקים באינספור דברים אחרים ולכן הם לא מסתכלים קדימה לאן הם הולכים ועלולים להחליק תוך שנייה וליפול. משטח אזהרה מטרתו להסב את תשומת ליבם ולגרום להם לרדת ולעלות את המדרגות בזהירות רבה.

שמרו על בטיחות בבית ספר של ילדיכם

על בטיחות בגן ילדים