איך אמצעי מניעת החלקה בעסק יגנו על הלקוחות שלך ועליך?

17/01/2017

אם בבעלותכם עסק מכל סוג, אך עדיין לא אבזרתם את החלל במוצרים למניעת החלקה, הרשו לנו לספר לכם איך אמצעי מניעת החלקה בעסק יגנו על הלקוחות שלך ועליך.

חברת בטיחותי מספקת ללקוחותיה במגזר הפרטי, העסקי והציבורי סוגים שונים של מניעת החלקה. שטיחונים מיוחדים למדרגות ולמרחבים ציבוריים, פסי אלומיניום למניעת החלקה, מוצרי טיפול למניעת החלקה לבטון, ריצוף, אמבטיות, רצפות ועוד. אם בבעלותכם עסק מכל סוג, אך עדיין לא אבזרתם את החלל במוצרים למניעת החלקה, הרשו לנו לספר לכם איך אמצעי מניעת החלקה בעסק יגנו על הלקוחות שלך ועליך.

 

ראשית כל חשוב לזכור כי התקנה של מוצרים נגד החלקה באים למנוע מצב של תאונות עבודה, תאונות של לקוחות או ספקים המגיעים לבית העסק, המפעל או הארגון. במצבים של חוסר עירנות, עייפות, חוסר ריכוז או אפילו סתם כאשר אנחנו עסוקים במשהו אחר, אין אנו שמים לב לאן אנו הולכים או מה נמצא לפנינו. לצורך הדוגמא אם למשל האדם אשר אחראי על הניקיון בעסק שלנו בדיוק שפך מים על הרצפה, אדם אחר בדיוק הגיע לאותו אזור, לא שם לכך לב והנה עלול לקרות אסון ממש.

 

שנית כל, התקנה של אמצעי לצורך מניעת החלקה בבית העסק מגן עלינו מפני תביעות במקרה של תאונה חס וחלילה. בנוסף, אותם מוצרים, מטרתם להפחית את הסיכוי לתאונות אישיות מה שכמובן נותן לנו שקט נפשי וביטחון שהחלל בו העובדים, הספקים, הלקוחות ושאר האנשים שמגיעים למבנה אכן בטיחותי.

 

אז הנה כמה מהמוצרים אותם אנו מספקים ללקוחותנוכל מוצר והיתרונות שלו

1.       פס למניעת החלקה - פס למניעת החלקה אותו מדביקים הן בחללים פנימיים והן בחיצוניים. לפס יש דבר חזק במיוחד, הוא מיוצר ברמת חספוס גבוהה הנשמרת לאורך שנים.

2.       טיפול ברצפות ומדרגות - Deck - O - Grip  הוא חומר למניעת החלקה המתאים לכל סוגי הבטון ומסייע למנוע החלקה.

3.       צבעים למניעת החלקה - המוצר הראשון נקרא TUFF GRIP ומתאים לצביעה של כל סוגי המשטחים והמדרגות-עץ, ברזל, פיברגלס, בטון ועוד. המוצר השני נקרא DURA GRIP ומתאים לציפוי משטחים של הולכי רגל גם כן מכל סוגי החומרים - בטון, עץ וברזל.

 

לסיכום, הכנה, צביעה והתקנה של מוצרים מונעי החלקה יסייעו לנו לשמור על בטיחות העובדים, הלקוחות, הספקים ושאר הנוכחים בבית העסק שלנו ולנו על ראש נקי, שקט ושלו