לסמן את ההנגשה בצורה הנכונה

אנשים רבים, צעירים וגם מבוגרים, נשים וגם גברים, מוצאים את עצמם לא אחת בפני מקומות שאינם נגישים להם ומתקשים, בשל כך, להתנהל בחופשיות במרחב. אלה יכולים להיות אנשים נכים, כאלה הסובלים ממוגבלויות שונות המקשות על ההתניידות שלהם, אנשים עיוורים או כאלה שמתקשים, ומכל סיבה שהיא, לנוע במקומות סגורים או פתוחים. לשמחתנו, ובייחוד לאור המודעות הרבה לכך בשנים האחרונות, מספר המקומות הלא נגישים הולך וקטן, ולצדם אפשר למצוא יותר ויותר מקומות שמציעים מרחב נגיש ונוח לכל אחד.

באיזו דרך ניתן להנגיש את המרחב?

את המרחב אפשר להנגיש בכל מיני דרכים, בין היתר גם תוך התייחסות להגדרת מקומות נגישים, לרבות מקומות חנייה לנכים או לסובלים ממוגבלויות שונות. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות סמל נגישות, אותו סמל בינלאומי המוכר בכל העולם, כזה המציין כי אותו מקום שמור אך ורק לנכה ומונגש לו. סימון נגישות בצורה ברורה ונכונה מקלה משמעותית על הסובלים ממוגבלויות שונות ומאפשרת להם התנהלות וגם התניידות טובה יותר במרחב, בין אם בחללים סגורים, פתוחים או אפילו בכביש.

חברת בטיחותי מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות הנגשה ומוצרי בטיחות, המותאמים למוסדות חינוך וגם לשוק המוסדי. כולם עומדים בכל התקנים הנדרשים ומיוצרים בהתאמה מלאה לכל הצרכים. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים המוצעים על ידי החברה, או צרו קשר בטלפון – 03-7749951 לפרטים נוספים.

צור קשר