מחפשים פתרונות נגישות למוסד ציבורי או לבית עסק? אם כן,הגעתם למקום הנכון. חברת בטיחותי – מובילים לסביבה בטוחה, מציעה קשת רחבה של מוצריהנגשה לנכים ובעלי מוגבלויות. מוצרינו מתאימים להנגשה של מבנים ישנים וחדשים,החלפת בלאי של מוצרי נגישות, התאמה של מוצרי אחרי ביצוע סקר נגישות, וכן לצורך חידוש והוצאת רישיון עסק.

מגוון רחב של פתרונות נגישות

חברתנו פועלת עוד משנת 2005 ולאורך השנים מתמקדת בייבוא, ייצור, פיתוח ושיווק של פתרונות נגישות ללקוחותיה בכל רחבי ישראל. עם השנים צברנו ניסיון רב בתחומים אלו חברתנו נחשבת למובילה במכירה ותקנה של מוצרי בטיחות והנגשהבשוק המוסדי, העסקי ובמוסדות חינוך. בין היתר, על לקוחותינו נמנים גנים ובתי ספר,עיריות ומועצות, קבלנים ואדריכלים, בתי מלון, קיבוצים, מוזיאונים, היכלי תרבות,חברות בנייה ואחזקה, ועוד. שירותי ההתקנה ניתנים על ידי צוות מיומן ואמין, בעלניסיון וידע עשיר, המספק מענה שלם ומכיר היטב את התקנים הרלוונטיים.

כמה דוגמאות לפתרונות נגישות

כאמור, אנו מספקים מגוון מוצרי ופתרונות נגישות המותאמות במדויקלצרכי הלקוח, ומלווים בייעוץ והכוונה מקצועית למעוניינים. כך לדוגמא, אנו מספקיםשלטי נגישות לכפתורי מעליות עם כתב ברייל המתאימים לכל סוגי המעליות, וכוללים ביןהיתר הכוונה, מספרי קומות וכדומה. כמו כן, אנו מספקים מדבקת אזהרה בקוטר חמישה עשרמ"מ בצבע אדום-כסוף או כחול- כסוף עבור התראה מפני דלתות שקופות. עוד אנומספקים רמפות ייעודיות עבור מעברים שבהם קיימים הפרשי גובה, למשל בין מדרכההמובילה אל המבנה וריצוף הכניסה אליו. חברתנו גם מספקת מאחזי יד איכותיים,יוקרתיים ועמידים, הכוללים ידיות אחיזה למקלחות ושירותי נכים, ידיות אחיזה מתקפלותעם חיבור לרצפה, ידיות אחיזה L, ידיות מתקפלות לקירות בטון, ידיות אחיזה בציפוי פלסטי ועוד.

בנוסף, אנו מספקים מוצרים ייחודיים כגון אפליקציה ייעודיתלהתמצאות והכוונה לאנשים עם לקויות ראייה בשםRightHear . מדובר באפליקציה חינמית הפועלת מול נקודות הנגשה חכמות שמותקנותבמבנה. המשתמש באפליקציה שמגיע למקום בו המערכת מותקנת, יכול לשמוע את מיקומובמרחב, לקבל מידע על המקום, לקבל הכוונה קולית ולקרוא לעזרה מהאדם הממונה על תחוםהנגישות במקום.

 שירות לקוחות זמין ומקצועי

חברתנו חרטה על דגלה לספק ללקוחותיה מוצרי איכות ופתרונותנגישות המותאמים במדויק לצרכיהם, והעומדים בכלל התקנים הרלוונטיים. בתוך כך, אנומחויבים למתן ייעוץ והדרכה בטלפון באופן מדויק, יעיל, אמין ושקוף, ובמידת הצורך גםלשלוח נציג מכירות אליכם. נציגינו יגיעו אליכם ללא עלות ויספקו מענה לכל שאלהובקשה, לאור ניסיון רב והיכרות עם כל התקנות והתקנים כך שתזכו למענה התפור במדויקעבור צרכיכם. בנוסף, אנו מבצעים התקנות בכל רחבי הארץ המאופיינות ברמות נראותוגימור מעולות, ולפי הנחיות מחמירות ביותר של יציבות ובטיחות כמתחייבים מהתקן.מוצרינו המצוינים נשלחים לכל מקום בישראל באופן מהיר ואמין, כאשר הנהלים שלנומבטיחים לכם שקט וביטחון מלא גם אחרי הרכישה וההתקנה לתקופה ארוכה.

 פנו אלינו

לפרטים נוספים על פתרונות נגישות של חברתנו, לקבלתהכוונה מקצועית ולהזמנות, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת בטיחותי בטלפון 03-7749951. נציגינו ישמחו לענות על כל שאלה והתלבטות.

 

צור קשר