ציוד בטיחות למוסדות חינוך

כשמדובר בבני אדם, נדרשים לא מעט מוצרי בטיחות שונים כדי לשמור על בטיחותם, בין אם במקומות ציבוריים ובין אם בבית הפרטי, היכן שנוהגים לבלות באופן תדיר לאורך השנים. אך, כשאלה ילדים קטנים, החשיבות בכך רבה עוד יותר, בשל חוסר היכולת שלהם להגן על עצמם ולהיזהר. בטיחות מוסדות חינוך היא בגדר חובה ויש לא מעט דרכים לעשות זאת ולהשיג אותה. כחלק מהשמירה על בטיחותם של הילדים, בשעה שהם לומדים, מוצעים מגוון רחב מאד של פתרונות כיום, המסייעים בכך, פתרונות העומדים בתקנים מחמירים במיוחד.

באיזה סוגים של מוצרי בטיחות מדבר

כשמדברים על ציוד בטיחות מתכוונים לשורה ארוכה מאד של פתרונות, שאפשר לשלב בכל מקום. בכל בית ספר או גן ילדים. אלה יכולים להיות מעצורי לדלת, המונעים את טריקתה החזקה ופגיעתה בילדים הרכים, אלה יכולים להיות מגני אצבעות מסוגים שונים, מגבילי פתיחת חלון כדי למנוע את פתיחתם של החלונות וגם מאט דלת כדי לאפשר לדלת להיסגר באיטיות רבה יותר. את הפתרונות הללו ניתן להתקין בכיתות הלימוד ובמקומות אחרים וכך לספק לילדים סביבה ראויה ובטוחה יותר.

לשם מה צריך את זה

מגן בטיחות מסוגים שונים, הן כשהוא מיועד למוסדות החינוך והן כשהוא נועד גם להגן על המבוגרים, חייב לעמוד בתקנים מחמירים. עמידה בתקנים אלה מבטיחה כי הוא אכן מספק את המענה המתאים ומסוגל להגן עלינו במצבים שונים. ילדים, כדרכם של קטנטנים, נוהגים לרוץ, לקפוץ ולהיות סקרנים. הם יכולים ליפול, להיפגע מפינות חדות ואפילו, חס וחלילה, גם לסגור על עצמם את הדלתות. לשם כך חשוב לדאוג, מבעוד מועד, להתקין את כל האמצעים הנדרשים, ציוד ברמה גבוהה שיספק את המענה המתאים.

מחפשים פתרונות בטיחות בהתאמה מלאה? חשוב לכם שהם יותאמו נקודתית לצרכים וגם יהיו ברמה גבוהה? בטיחותי – מובילה לסביבה בטוחההיא הכתובת הנכונה.בטיחותי, שנוסדה בשנת 2005, מתמחה ביבוא, שיווק, מכירה וגם התקנה של מוצרי בטיחות למוסדות מסוגים שונים, כולל בתי ספר וגנים. לסקירת כלל האפשרויות, לחצו כאן ולקבלת מענה בטלפון לכל שאלה, צרו קשר ב – 03-7749951. נשמח לעמוד לרשותכם.

צור קשר