כיצד פועלים בתי הספר הציבוריים לשמירה על בטיחות ילדכם

10/05/2017

כאשר אתם שולחים את ילדכם לבית הספר, אתם לא באמת נמצאים במעקב קפדני אחר מה שקורה עם הילדים בכל שעה ובכל דקה. אתם כהורים, סומכים על מערכת החינוך ועל המורים שילוו את ילדכם וידאגו לבטיחות הילדים שלכם.

האמתיים הילדים לא תמיד תחת השגחה, והם רצים, קופצים, משחקים ומשתוללים? אז לצד כל אלה - כיצד פועלים בתי הספר הציבוריים לשמירה על בטיחות ילדכם? על מנת לדעת, אתם כהורים חייבים לצאת ולבדוק האם ישנם מוצרי בטיחות שנמצאים בחלל בית הספר הציבורי.

אז מהם אותם מוצרי הבטיחות?

המומחים של חברת בטיחותי המתמחה בשיווק אביזרי בטיחות למוסדות החינוך ולבתים פרטיים - עונה.

מאטי דלתותמאט דלת הוא מוצר שנועד להאט את הדלתות לפני טריקה ולמנוע את טריקת הדלת על אצבעות ילדכם. בין המוצרים גם בולמים למניעת טריקת הדלת בעוצמה, שרשרת ביטחון לאחזקת הדלת, וגם תפס דלת שנועד לתפוס דלתות למען יטרקו על אצבעות ידיים ורגליים. חשוב לוודא כי על הדלתות וגם על החלונות ישנם מוצרים מסוג זה וכי הם מותקנים ועובדים בכל זמן.

מגני אצבעות – עוד יש לשים לב כי גם בין מרווח הדלתות מאחורה וגם מפנים הדלת קיימים מגני אצבעות. מגני האצבעות נועדו להגן על אצבעות הידיים של הילדים וגם על אצבעות הרגליים וכפות הידיים והרגליים בזמן טריקת החלונות והדלתות. כיום ישנם מגני אצבעות משלל סוגים וניתן להתקין מגנים מסוג זה בקלות. חשוב לוודא כי במוסדות הלימוד קיימים מגני אצבעות והם תקינים.

פסים למניעת החלקה – מלבד מגני האצבעות וודאו כי ברחבי בית הספר ישנם פסים למניעת החלקה. הילדים שלכם נוהגים לרוץ הרבה בבית הספר, וזה בסדר, הם הרי ילדים. אבל כדי למנוע תאונות קטלניות יש לבדוק כי ישנם פסים למניעה בחלקה ברחבי בית הספר ובמקומות המתאימים כמו בירידות, פס למניעת החלקה על שיפועים מדרגות וכדומה.

מעקות – עוד בדקו את המעקות בבית הספר ושימו לב כי הם תקינים.

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי הכל תקין בבית הספר, התלוו באיש מקצוע של חברת בטיחותי המתמחה בייעוץ ובטיחות במוסדות לימוד. 

עוד בנושא