גן פרטי או ממשלתי, זה לא משנה, חשוב שיהיו בו את המוצרים הבאים

19/09/2017

כאשר אנו בוחרים גן לילדים שלנו אנו מסתכלים על המון דברים במקביל, בעיקר כאשר מדובר בגן הראשון. אנו בוחנים את הגננת ואת הצוות המקצועי, בודקים את ההכשרה שהם עברו, מתייעצים עם הורים אחרים שכבר בחרו לרשום את אחד או יותר מהילדים שלהם בגן הזה ורוצים לבחון את כל היתרונות מול חסרונות.

בנוסף, אנו בודקים את התכנים החינוכיים שמועברים בגן, את סדר היום של הילדים, את תפריט האוכל השבועי במטרה לדעת מה הילדים שלנו אוכלים בגן, בוחנים את הספרים, הצעצועים והגינה, את רמת הניקיון בשירותים ובחללים השונים כי אין מה לעשות, כשאנחנו שמים את הילד שלנו בגן ליום שלם, אנחנו רוצים להיות בטוחים שהוא מקבל את החינוך הטוב ביותר ואת המקום הבטוח עבורו. יש משהו אחד שאולי הוא החשוב ביותר ולעתים אנו מפספסים אותו וזה רמת הבטיחות של הילדים שלנו.

 

בכל גן יש חצר עם משחקים, מגלשות, נדנדות, בכל גן גם יש כסאות ושולחנות, בכל גן יש דלתות וחלונות. טרם אנו בוחרים גן פרטי או ממשלתי, זה לא משנה, חשוב שיהיו בו את המוצרים הבאים.

    מחזיר שמן לדלת - מחזיר שמן לדלת הוא בעצם פתרון ייחודי שמטרתו לבלום את בלימתה של הדלת בגנים, בתי ספר וחללים בהם יש ילדים. המחזיר עצמו מיוצר מבוכנה פנאומטית ומשקוף מלאכותי וכך ניתן לשלוט ברמת המהירות ובכיוון של הדלת. פטנט זה מאפשר לילדים לסגור את הדלת בקלות מצד אחד ומצד שני מונע מצב של תפיסת אצבעות.

      מעצור לדלת או תפס דלת - עשויים ממתכת או מפלסטיק חזק ומטרתם למנוע מצב של סגירה לא צפויה של הדלת וכך אנו מונעים מצב של תפיסת אצבעות.

      מגן אצבעות - יש מגוון של מגני אצבעות שמתאימים לסוגים שונים של דלתות כמו למשל דלתות הנפתחות עד 110 מעלות, דלתות הנפתחות עד 180 מעלות ועוד.

 

לסיכום, מומלץ לבחור במסגרת חינוכית בה אביזרי הבטיחות הללו מותקנים אם לחלופין לבקש התקנה שלהם במטרה להעלות את רמת הבטיחות של ילדנו