דלתות וסכנת האצבעות שילדכם נמצא בה

22/08/2017

אחד המוצרים שיותר מסכנים את הבטיחות של ילדנו הן דלתות אין זה משנה אם אנחנו בבית משגיחים, הגננת או המורה, דלתות הן לא רק כבדות מאוד ועשויות מחומרים מסיביים כמו מתכת, עץ מלא וכדומה, הן גם מאוד טריקיות… דלתות וסכנת האצבעות שילדכם נמצא בה… רגע אחד קטן של חוסר תשומת לב, זה כל מה שצריך כדי שאחת הדלתות בבית, בגן או בבית הספר תיתפס על אצבעותיו הקטנות של ילדנו.

בעוד אנחנו יכולים לספוג מכה שכזו, ילדנו יתקשה מאוד להתמודד עם הכאב, מה גם שלדלת שנטרקת או נתפסת על אצבעות כל קטנות יכול לגרום לסדק או לשבר שההחלמה מהם תהיה ארוכה ולא נעימה בכלל. זה יכול לקרות כתוצאה ממשחק בין שני ילדים או יותר, מהתעסקות עם הדלת בשל חוסר מודעות או סקרנות או מכל סיבה אחרתאבל אפשר לפטור את זה ממש בקלות, אם רק נתקין בסביבה שבה הילדים נמצאים כמה מוצרי בטיחות בסיסיים.

 

      מגן אצבעות לדלת - בדיוק לשם כך המציאו את מגן האצבעות. מגן אצבעות מותקן על הדלת במטרה להגן על אצבעות הילדים ולמנוע פגיעה בהן רק בשל חוסר תשומת לב או זהירות. איך זה בעצם עובד? המגן עצמו הוא שקוף והוא פשוט נצמד לאזור שבין הדלת לבין המשקוף. מדביקים את המגן באמצעות דבק דו צדדי חזק מאוד ואפשר גם להוסיף ברגים. מגן אצבעות לדלת הוא מוצר בטיחות חובה בכל בית, גן או סביבה שיש בה ילדים.

       תפס דלת - עוד מוצר חובה מבית בטיחותי. תפס לדלת. ניתן לבחור בין תפס מפלסטיק או ממתכת בגדלים שונים. יש תפסים לדלתות רגילות, סטנדרטיות ויש תפסים שמתאימים לדלתות מסיביות במיוחד.

   
מעצור לדלת - מעצור לדלת נועד במטרה למנוע מצב שבו הדלת נסגרת. יש כל מיני סוגים של מעצורים חלקם עשויים פלסטיק, אחרים מתכת וניתן בעצם לעצור את הדלת בכל שלב של סגירה שלה.

 

לסיכום, מוצרי בטיחות לדלתות מסייעים לשפר את רמת הבטיחות בחלל ומונעים תאונות שאין אנו רוצים שיתרחשו